Wiesz jakich drzwi potrzebujesz
- My Ci je wykonamy

Szanowni Państwo.
Drzwi są wizytówką każdego domu, dlatego tak ważnym jest dobranie odpowiedniego modelu oddającego charakter siedziby. Niektórzy producenci oferują drzwi wykonane z materiałów pochodnych PCV i aluminium. Takie materiały posiadają niewiele zalet i co najważniejsze są dalekie od tego co zwykliśmy nazywać naturalnością.
Produkty naszej firmy wykonane są z drewna. Dlatego są one w pełni naturalne i ekologiczne. Zastosowanie tradycyjnych materiałów w połączeniu z nowoczesną technologią, stylem i różnorakim wzornictwem powoduje, że nasze wyroby sprawdzają się we wszystkich typach mieszkań i domów. Różnorodność wzorów gwarantuje harmonię drzwi z dowolnym wystrojem wnętrza. Drewno z którego są wykonane, nadaje pomieszczeniu ciepły, przyjazny nastrój. Tak powinniśmy czuć się w każdym domu.
Aby wyjść naprzeciw indywidualnym potrzebom klienta proponujemy drzwi ze szkłem witrażowym oraz rzeźbione. Wykonane ręcznie płaskorzeźby na drzwiach decydują, że nasz klient otrzymuje produkt wyjątkowy od strony artystycznej, przy zachowaniu wszystkich najważniejszych walorów użytkowości, dzwiękoszczelności i energooszczędności. Produkowane przez nasz firmę drzwi świetnie sprawdzają się we wszystkich typach budownictwa. Drewno jest materiałem współpracującym ze wszystkimi rodzajami zabudowy. Obok produkcji drzwi nasza firma produkuje okna, schody i bramy garażowe segmentowe drewniane oraz do drzwi wewnętrznych futryny regulowane. Zapewniamy fachowy i szybki montaż zakupionych u nas produktów.
Działająca od pokoleń firma, której jestem właścicielem, opiera się na wiedzy i doświadczeniu. Wszystkie zalety tradycyjnego rzemiosła - solidność i fachowość - splatają się w niej z wyjściem na potrzeby klienta.

Zbigniew Karwowski

Certyfikaty ISO 9001:2000

Posiadamy niezbędne certyfikaty oraz aprobaty techniczne, dzięki czemu Nasze produkty spełniaja najwyższe standardy